nacita-egypt-logo-automotive-logistics-logo-design-branding nacita-egypt-logo-automotive-logistics-logo-design-branding nacita-egypt-logo-automotive-logistics-logo-design-branding nacita-egypt-logo-automotive-logistics-logo-design-branding nacita-egypt-logo-automotive-logistics-logo-design-branding nacita-egypt-logo-automotive-logistics-logo-design-branding

Nacita *Logo design a identita značky

Nacita

 

 

Redesign firemní identity a branding automobilové a logistické společnosti (Egypt)

 

Nacita je přední společností v oblasti automobilového a logistického servisu. Zadání znělo modernizovat jejich firemní identitu. Měli funkční logo, které bylo dobře známé na trhu, logicky si tedy chtěli ikonu plachetnice z doby faraonů ponechat. Díky expanzi v odvětví dopravy potřebovali vytvořit další sub-brandy pro nové oblasti jejich podnikání.

 

Realizace:

 

Výchozím krokem bylo zjednodušení dosavadního loga do nejzákladnější minimalistické podoby. Zbavili jsme se každého konstrukčního prvku na lodi a překreslili ji pouze dvěma tvary. Ve stejném duchu jsme navrhli písmo pro název NACITA, aby korespondovalo s novou kresbou. Od tohoto počátečního bodu byla vytvořena další příbuzná loga – auto pro náhradní díly a údržbu automobilů, nákladní automobil pro logistiku. Jednoduché grafické pojetí umožnilo snadnou adaptaci – nový vizuál se tak dostal na neonové poutače, razítka, hlavičkové papíry, vizitky i na nový web.