bahama-mama-cairo-juice-bar-logo-bottle-design bahama-mama-cairo-juice-bar-logo-bottle-design bahama-mama-cairo-juice-bar-logo-bottle-design bahama-mama-cairo-juice-bar-logo-bottle-design bahama-mama-cairo-juice-bar-logo-bottle-design bahama-mama-cairo-juice-bar-logo-bottle-design

Bahama Mama’s *Logo design a identita značky

Bahama Mama’s

 

 

Logo design, identita a branding pro ovocný freshbar (Egypt)

 

Náš klient plánoval otevřít v Káhiře bar s nápoji z čerstvé šťávy. Fresh džusy byly ve městě zcela běžným produktem, mohli jste je dostat v každém zapadlém obchůdku ve spleti káhirských uliček. Ale žádný obchod nenabízel zapamatovatelnou značku džusů. Brand Bahama Mama´s měl být jiný – viditelný a rozpoznatelný, navíc ambicí značky bylo vytvořit v budoucnu franšízu. Chopili jsme se zadání vyvinout svěží a dynamické logo, které by se vyjímalo na obalech plastových lahviček, ale také na vizitkách a markýzách.

 

Realizace:

 

Při tvorbě konceptu jsme vycházeli z názvu, stvořili jsme exotickou postavu, „Mamu“ z Bahamy. Pestrá silueta „Mamy“ také odrážela živý a temperamentní život v Káhiře. Obrys vlasů byl hlavním prvkem ve všech jejich obměnách – podoba a textura kudrnaté hřívy se odvíjela od barvy a druhu džusu, jímž byla lahvička naplněna. Hravým detailem byl také trčící listy ovoce do strany každé lahve.