flynas *Korporátní kampaň

 

flynas

 

 

Brand videokampaň pro leteckou společnost (nejvýznamnější nízkonákladový letecký dopravce v Saúdské Arábii)

 

V roce 2017 se na saúdském trhu s nízkonákladovými leteckými společnostmi vyrojila celá řada konkurenčních společností. Proto stávající jednička mezi nízkonákladovými dopravci společnost flynas chtěla uklidnit své zákazníky a ujistit je, že jsou stále nejlepšími v jejich oboru a hlavně v nabídce služeb, které svým zákazníkům poskytují.

 

Realizace:

 

Akcentovali jsme služby s přidanou hodnotou, kterým disponuje portfolio flynas – od možnosti výhodných rezervací až po zrušení letů, slevy a další nabídky jako je věrnostní program nebo dostupnost sedadel pro business třídu. Poté jsme zmapovali psychografii trhu a zaměřili se na ty sociální skupiny, které by jednotlivé služby mohli zajímat.

Výsledný videospot je sestaven ze série výrazně barevných záběrů zaměřených na různé typy osobností, jež se staly hrdinkami a hrdiny klipu – vyobrazili jsme symbolickými zkratkami jejich charaktery a tematizovali zejména jejich individuální potřeby – můžeme tak pozorovat typ „vše na poslední chvíli“, „pan nerozhodný“, „přesný jako hodinky“ nebo královnu všech slev…  Každá postava vynikala svou specifickou barevností, která dodala téměř minutovému spotu pozitivní nádech a přátelskou atmosféru.

 

 

flynas